Carousel

April 14, 2014
Pagaliau tos ilgai lauktos pavasario atostogos čia. Nors nėra ko per daug džiaugtis, darbų ne ką mažiau nei įprasta. Bet visada yra gerai išlėkti ramiai pavaikščioti po parką. Tad ir dalinuosi jums savo derinuku, kurį pati labai myliu. Džiaugiuos, kad orai leidžia padėt paltukus į šalį ir užsivilkti odinę striukytę. Gan smagu buvo prisiminti šias supynes ir vaikystę. Tad tikiuosi, kad šis derinukas jums patiks ne ką mažiau nei man! 


Finally spring break is here! I still have a lot of stuff to do, but it is nice to have little more free time. So today I am showing you my outfit, that I personally love. And it was really nice to walk in the park, remember the childhood on these carousels. I hope you will like this ootd as much as I do! And see you all soon!


Jeans ZARA / Shoes DEICHMAN / Hand bag H&M / Leather jacket STRADIVARIUS / Blouse TjMAX


4 comments on "Carousel"
 1. kokios grazios kelnes, labai super viskas :)

  wayfaringstrangerr.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Man labai patinka, kai po tamsesniu drabuziu yra kontrastas t.y sviesesne (siuo atveju) palaidine, o Zara kelnes yra boyfriend tipo su printu pagyvina outlook'a. Patiko! Užskaitau!

  http://dimensionoffashion.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Čia šiaip paprasti Zara džinsiukai tik kad galus paraitojau :) o ir šiek tiek svorio numečiau, tad dabar laisvesni :) Džiugu, kad patiko :)

   Delete