From day to night outfit

October 22, 2015

EN

There are days when you leave home before 8AM and come back when clock arrow hits number 12 for the second time. Work, meetings, presentations, events, evening out with friends - a lot to do and no time to come back home and change outfits. 

LT
Būna tokių dienų, kai iš namų išeini dar prieš 8 ryto, o grįžti laukrodžio rodyklei kertant skaičių 12 jau antrą kartą. Darbas, susitikimai, renginiai, taurė vyno su draugais – diena pilna visokios veiklos, o laiko grįžti namo ir persirengti nėra. Su tokia situacija susiduriu gana dažnai, tad ir šis įrašas apie tai.

What to wear in this situation? Well, if you are a skirt lover - wear it. Skirts are suitable for work and for evening out in the restaurant or pub. I love skirts, but I am crazy for pants, so for situations like this I pick to wear leather pants. Also, high heels are coming in help. Heels makes you look more "go out ready". With leather pants and high heels I paired sparkly black sweater with slightly open back. It's not too open and too sexy for work, but also perfect for evening out, because sparkly threads will show their magic in evening lights. With this kind of outfit you can wear leather jacket or coat, depends on how cold is outside. I picked leather jacket, because Macedonian sun was in really good mood this day.

Also, little touches of dark red lipstick and eye liner will help you to fully transform from day to night look. 

Anyway, hope this was helpful and if you have some advises for day to night look, please tell me!


Ką tokiu atveju geriau rengtis? Jei esi sijonų mylėtoja – rinkis būtent jį. Sijonai ir darbui ir vakarui restorane tinka kuo puikiausiai. Aš myliu sijonus, bet dievinu kelnes, todėl tokiom situacijom dėkingos tampa odinės kelnės. Taip pat į pagalbą visad atkeliauja ir aukštakulniai, kurie priduoda ne tik puošnumo ir moteriškumo, bet ir tam tikros klasikos. Kad nebūtų vėsu rudenio vakarą, vietoje įprastų marškinių renkuosi įdomesnį megztuką – blizgių siūlų su nedidele iškirpte nugaroje – toks megztukas nėra per puošnus ar per daug iššaukiantis darbui, o blizgūs siūlai vakaro šviesoje atskleis savo žavesį ir puikiai tiks linksmybėms su draugais. Prie tokio derinio gali dėvėti ir paltuką ir odinę striukytę – aš rinkausi odinukę, nes Makedoniška saulė buvo tą dieną geranoriška.

Pilnam transformavimuisi iš dieninio įvaizdžio į vakarinį – pasitelk makiažo, t.y, lūpų dažų magiją. Sodrios raudonos ar burgundiškos lūpos ir akių pravedimas puikiai padės sukurti vkarinį įvaizdį.

Ar jum dažnos tokios situacijos? Jei taip, kokie jūsų aprangos pasirinkimai? 


Kisses, Inga


Post Comment
Post a Comment