Friday Outfit

March 19, 2016

So apparently Spring doesn't want to come to Lithuania at all. If you follow me on Instagram or Snapchat (Innas Corner) you might know that yesterday I went to Vilnius where I had a meeting with Vinted ambassadors and few fellow bloggers from Poland and Check Republic at Vinted office. More about that I will tell you either tomorrow or on monday and I was actually vlogging, so be prepared for that! 

Right now I want to show you the outfit that I wore. Well, since it was like 0 degrees I had to wear my winter coat again, big fluffy scarf to keep me warm. I totally ignored the fact that it's super cold and went for distressed denim and spring ish shoes. But I wasn't feeling like wearing all winter attire again, you know? 

Also, I am very satisfied with my Raw Edge handbag, because I had to carry with me a lot of things like camera, chargers, notebook, some makeup and what so ever. And without a struggle I was able to fit everything that I need into this envelope shoulder bag and it didn't even seemed overfilled or anything. Also it is always easier to carry a heavy handbag on your shoulder that in one hand. So like I said, super satisfied and super happy oh and even your laptop can fit it this bag with all the other stuff! Do you carry a lot of stuff with you or you are that type of person who can fit everything in a mini handbag? Cause I am definitely a big handbag lover that needs to carry half of my life with me!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Panašu, kad pavasaris visiškai nenori atkeliauti į Lietuvą. Jeigu sekat mane Instagram ar Snapchat ( Innas Corner), tai tikriausiai žinot, kad vakar visą dieną praleidau Vilniuje, kur turėjau labai malonų susitikimą Vinted ofise su Vinted  ambasadorėmis bei keliomis blogerėmis ir vlogerėmis iš Lenkijos bei Čekijos. Bet apie tai daugiau papasakosiu ryt ar poryt, taip pat visą dieną vakar vloginau ir žadu juo su jumis pasidalinti, tad būkit pasiruošę!

Na o dabar tiesiog dalinuosi keliomis nuotraukomis derinio, kurį pasirinkau vakar. Be jokių apmąstymų turėjau vilktis šiltą paltą ir kaklą pridengti dideliu šiltu šaliku, nes vakar oras nebuvo vienas maloniausiu, be to kad termometrai rodė maždaug apie 0 laipsnių, vėjas nusprendė irgi plaukus šiek tiek pavelti. Tiesa, renkantis kokius batus ar džinsus dėvėti - nusprendžiau visiškai ignoruoti tą faktą, kad lauke baisiai šalta ir pasirinkau plėšytus, visiškai kelius atidengiančius džinsus bei pavasarinius batus. Bet tiesiog negalėjau kitaip, nes visiškai neturėjau noro vilkėti visišką žiemišką outfitą.

Taip pat visos dienos metu negalėjau atsidžiaugti savo naująja rankine iš  Raw Edge, nes vakar teko su savimi pasiimti ganėtinai daug ir sunkių daiktų - kamera, objektyvai, pakrovėjai, makiažas ir t.t Ir dažnai būna gana sunku sutalpinti viską, be grūdimo, tačiau į šią voko formos rankinę viskas tipo kuo puikiausiai ir dar net buvo pakankamai daug vietos! O svarbiausia, kad iš šono žiūrint ji neatrodė perkrauta ar išsipūtusi, tai mano akimis yra didžiausias pliusas. Taip pat daug daiktų vežantis visada patogiau rankinė per petį, nei įprasta rankinė kurią tektų neštis rankoje. Tai kaip ir minėjau, esu labai patenktina ir jau žinau kad ją nešiosiu beveik kiekvieną mielą dieną. Beje, į ją telpa net ir nešiojamasis kompiuteris ! Todėl dar vienas didžiulis pliusas šiai rankinei. Na o jūs ar daug daiktų nešiojatės su savimi ar esate iš tų žmonių, kur būtiniausius dalykus sugeba sutalpint į mažiausią pasaulyje rankinę? Nes aš tai tikrai esu tas žmogus kuriam reikia turėti puse gyvenimo su savimi.

| jeans, shoes ZARA | coat MANGO | scarf NEW YORKER | bag RAW EDGE | bracelets THE PEACH BOX |1 comment on "Friday Outfit"