Visiting VINTED office

April 3, 2016

Hey loves! Today I want to show you around Vinted office. I have been invited to spend the whole day in Vinted office with Vinted Ambassadors and bloggers from Check Republic and Poland. 

Basically we just had a tour around the office, we met with many Vinted staff, we even met with Vinted founders and it was such an honour to have little chat with them.

About the office, I honestly haven't seen more perfect office than this. Enough for me talking, better have a look at pics and my very first vlog ( vlog is here )!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Sveiki! Šiandien noriu pasidalinti nuotraukomis iš mano apsylankymo Vinted ofise. Buvau pakviesta praleisti visą dieną kartu su Vinted ambasadorėmis ir blogerėmis iš Čekijos bei Lenkijos.

Vinted ofise praleidau visą dieną, sutikau ir susipažinau su labai daug įdomių žmonių / Vinted darbuotojų. Taip pat turėjome galimybę susipažinti ir su Vinted įkūrėjais, kas buvo be galo didelė garbė!

Na o pats ofisas - nerealus. Tikrai netikėjau ir nesitikėjau, kad Lietuvoje gali būti tokių jaukių, gražių, erdvių ir ne Lietuviškai atrodančių ofisų! Užteks man čia kalbėti, geriau pažiūrėkime foto ir mano pirmąjį Vlogą ( vlogas čia ) !


Post Comment
Post a Comment