L'Occitane ARLESIENNE review

November 13, 2016

Prieš maždaug mėnesį mano rankas pasiekė naujienos iš L'Ocitane. Tai jų naujoji, gėlių : rožių ir našlaičių bei šafrano prieskonių kvapo kolekcija - Arlesienne. Tai kvapas atkeliavęs iš Prancūzijos miestelio Arles. Todėl kvapas atspindi būtent šio miestelio moterį - paslaptingą, gracingą.

Pamačiusi, kad tai rožių kvapas - suraukiau kaktą. Ne paslaptis, kad aš rožių kvapo nemėgstu. Nei kremų, nei kvepalų rožių kvapo.. Tačiau pauosčius šią kolekciją - maloniai nustebau! Tai visai kitoks rožių kvapas. Man jis net neprimena to žinom rožių kvapo. todėl ir pastarąjį mėnesį su malonumu naudojau šias priemones, o dabar suskubau apie jas papasakoti jums.

Taigi išbandžiau dvi - rankų kremą ir dušo žele. L'Occitane rankų kremus tikrąją to žodžio prasme - dievinu. Kas met prieš Kalėdas prašau Kalėdų senio (vadinamo mama), kad padovanotų dėžutę mini dydžio L'Ocitane rankų kremus. Nes jie maloniai kvepia, labai gerai drėkina rankas, nepalieką jų riebaluotų, nes greit įsigeria į odą, o ir pakuotės labai fainos ir patogios nešiotis. Apie šį Arlesienne kolekcijos rankų kremą galiu pasakyti tą patį - maloniai kvepia, nuostabiai drėkina ( dėl jo sudėtyje esančio taukmedžio sviesto). Aš šį kremą su savimi visada turiu ofise - juo tepuosi gal tris ar keturis kartus per dieną, nes kvapas labai patinka ir juo pasitepus rankos būna ypač malonios. O ir šiaip aš esu priklausoma nuo rankų kremų, tiesiog negaliu pakęsti išsausėjusių rankų jausmo!

Na o tik pamačiusi dušo želė buteliuką garsiai pasakiau vaaaaau. Nes pakuotė yra nuostabiai graži. Žinau tikrai, kad sunaudojusi dušo želę buteliuko neišmesiu, o nulupusi etiketes panaudosiu vasarą pamerkt lauko gėlėm. Skamba kvailai? Man ne, nes mėgstu pritaikyt daiktus naujam gyvenimui. Pati dušo želė, kaip ir rankų kremas yra malonaus kvapo, labaaaai labaaaai gerai putoja, kas yra didelis privalumas ir tos putos labai tirštos ir malonios. Po prausimosi su šia dušo žele, kūnas skaniai kvepia net ir kitą dieną. Taip pat ji yra labai skalsi - jos reikia visai nedidelio kiekio. Pavyzdys - naudodama visą mėnesį kiekvieną dieną dar turiu daugiau nei pusę buteliuko. Todėl drįsiu teigti, kad priemonė yra verta kiekvieno cento. 

Todėl ieškantiems naujų kvapų ar puikios dovanos sau ar artimiems žmonėm - rekomenduoju!

Post Comment
Post a Comment