October Favorites

November 8, 2016


Man asmeniškai labai patinka skaitinėti kitų blogerių mėnesio mėgstamiausius. Nes šiuose įrašuose visos tikrai parodo joms labiausiai iš visų patikusias makiažo ir grožio priemones. Būtent iš šių įrašų aš atsirenku ką norėčiau išbandyti, kas kitom blogerėm labai tiko :) Todėl ir pati nusprendžiau daryti mėnesio mėgstamiausius. Galbūt kažkam irgi bus įdomu ir naudinga. Tiesa, buvo labai sunku išrinkti tas pačias pačias dėmesio verčiausias priemones, nes pastaruoju metu mano kosmetinėje atsirado nemažai naujos, tikrai geros kosmetikos, bet gi visko nesutalpinsiu į vieną įrašą.. Todėl stengiausi atrinkti tas priemones, kurias naudojau bene kas dieną.
Pradėsiu nuo ZARA kvepalų. Pirmą kartą su ZARA kvepalais susipažinau turbūt kai buvau Londone. Po to juos ir vėl pamačiau Makedonijoj. Tą kartą pamenu uostinėjau, bandžiau išsirinkt, bet nusprendžiau, kad ai dar turiu tų kvepalų, užteks. O dabar, kai pamačiau, kad pagaliaaaaau ZARA kvepalai atsirado ir Lietuvoje, nesusilaikiau ir po 20 minučių uostinėjimo visus kapus, išsirinkau šiuos - ZARA Dark Emerald. Kodėl aš juos pirkau? Todėl, kad einant į ofisinį darbą kartais pasidaro gaila purškalioti savo brangius, mėgstamus kvepalus. O ir norėjosi turėti kažką, ką galėčiau visada su savimi nešiotis rankinėje ir nebūtų gaila netyčia sukulti buteliuko :)  Na ir šiaip, kai kvepalai (tiksliau tualetinis vanduo) kainuoja vos 10 Eurų ir kvepia taip skanai, tai kaip galima atsispirti? :)
Kitos dvi priemonės skirtos veidui. 

Pirmoji - Maybellite Matte and Poreless Fit Me kreminė pudra. Apie šią priemonę jau daaaug ir plačiai kalbėjau. Ji tikrai iki šiol išlieka mano mėgstamiausia ir ja dažausi kiekvieną mielą dieną. Plačiau apie ją kalbu čia: Maybelline Fit Me Matte Poreless Foundation

Loreal True Match Highlighter - priemonė, kuri mane tikrai stipriai nustebino. Bandžiau tikrai nemažai kreminės tekstūros highlighterių, tačiau manes jie nesužavėjo, nes greitai subėgdavo, išnykdavo. Renkantis kontūravimo ar strobingo priemones, ar tuos pačius skaistalus, pirmenybę visada skiriu birios tekstūros priemonėm, nes jos man ir gražiau atrodo ir geriau išsilaiko. Šis Loreal highlighteris nustebino savo geru pigmentavimu, ryškiu švytėjimu ir tuo, kad blizgios dalelės yra itin smulkios, todėl net ir čiut padauginus neatrodo juokingai. 
Sekančios priemonės yra skirtos akims ir antakiams.

NYX Eyebrow Gel - iš pradžių žiūrėjau gana skeptiškai į šią priemonę, bet pabandžius nuomonė pasikeitė. Kas labiausiai patinka, tai kad ši priemonė yra vandeniui atspari, todėl išsilaiko labai labaaaai ilgai. Gelis nesitepa, nesubėga, visą dieną išlieka taip, kaip ją užtepei (tikiu, kad išlaikytų ir dar ilgiau). Tik reik būt atsargiai, nes gelis yra stipriai pigmentuotas, todėl galima labai lengvai padauginti ir atrodyti kaip su markeriu nupieštais antakiais. Galbūt ir minusą įvardinčiau vieną - sunku pasirinkti spalvą. Blondinėms skiros spalvos geliau labiau neša į ryžumą, o ne blond spalvą, šis rudas tarp rudos ir ryžos, bet mano antakių spalvai kažkaip visai gerai tinka, o juodas... Nu suprantat :) Juodo privengčiau visai.

Maybelline Master Precise Curvy - OMG. Tikrąja to žodžio prasme - tai yra stebuklas. Nusipiešti gražią, tolygią, griežtą akių kontūro liniją man visada būdavo didžiausias išbandymas. Brėždavau, valydavau, vėl brėždavau, tada su ausų krapštuku taisydavau, tada vėl ryškindavau, tada parausdavo akis ir pasaka be galo. Bet su šitu akių pravedimu viskas gaunasi iš pirmo karto. Linija būna tolygi, griežta. Na jausmas lyg pieštum su markeriu, ant tiek paprasta. O ir išsilaiko super gerai! Tikrai siūlyčiau šią priemonę visoms, tik pradedančioms pieštis akių liniją - išmoksit ir pasiseks labai greit!

L'Oreal False Lash Wing Sculpt tušas - apie šią priemonę jau kalbėjau čia : L'Oreal False Lash Sculpt Wing Mascara . Kas labiausiai patinka, tai kad blakstienos atrodo itin ilgos, tušas ilgai išlieka, nenubėga, nenutrupa ir neišsiteplioja :) 
Lūpos. Abi priemonės iš Maybelline. Pirmoji - Maybelline Vivid Matte Liquid Lipstick spalva Nude Thrill. Tobulos nude spalvos lūpų dažas, kuris yra matinis, bet nesausina lūpų, lengvai tepasi, greitai džiūsta. Išsilaiko ne taip jau ir ilgai, bet priemonė tikrai labai maloni lūpoms.

Na o lūpdažis, kurio spalva Clay Crush yra mano topų topas. Tobulesnės Nude spalvos dar nesu radusi. Tepasi labai maloniai, išlieka gana ilgai, nesausina lūpų, atrodo labai labai gerai! Ir manau, kad ši nude spalva tiktų daugeliui mergnų, tiek šviesesnės odos savininkėms, tiek tamsesnio gymio. 
Na ir paskutinė priemonė - Loreal nagų lakas kurio spalva 664 Greige Amoureux. Tai tobulo pilko atspalvio nagų lakas, kuris ir kvepia skaniai (kai išdžiūsta ant nagų) ir išsilaiko ilgai. Aš asmeniškai išvaikščiojau su šiuo nagų laku apie pusantros savaitės. O nusivalius ir vėl lakuodavau šia spalva, nes nu labai labai tinka ir patinka! Beje ir dabar esu nusilakavusi šiuo nagų laku.


Post Comment
Post a Comment