Perfect curls and heat protection with GHD

November 17, 2016


Šiandieną pakalbėkim apie plaukus ir jų priežiūrą. Ypač jų priežiūrą kuomet yra naudojamos karštos formavimo priemonės. Prieš tai noriu dar šiek tiek papasakoti apie savo plaukus ir paaiškinti, kodėl nusprendžiau padaryti tokio pobūdžio įrašą.

Žodžiu, istorija tokia : nesu iš tų mano vadinamų laimingųjų merginų, kurios natūraliai turi itin tiesius ir nesišiaušiančius plaukus ar gražiai banguotus / garbanotus. Mano plaukai yra tokie - palei šaknis pasiploję, ties viduriu pasišiaušę ir pasipūtę, o ties galais bando nerangiai garbanotis. Na pavadinčiau juos tuo pačiu blogiausiu plaukų variantu. O bet tačiau, gyvename tokiame amžiuje, kai viską galima vienomis ar kitomis priemonėmis išspręsti. Todėl jau nuo tada, kai man suėjo 15 a 16 metų susidraugavau su plaukų tiesintuvu. Man tai buvo kažkoks pirmas pasaulio stebuklas, nes būtent dėl jo galėjau džiaugtis tiesiais ir gražiais plaukais. "Kepiau" juos be gailesčio kas antrą dieną, o lietingomis dienomis net du kartus per dieną. Tuomet po poros metų tokio be perstojo "kepimo" nori nenori pastebėjau, kaip mano plaukai susilpnėjo, nutrupėjo ir pasidarė, švelniai tariant baisūs šiaudai. Aišku apsauginių priemonių jokių nenaudojau, nes dar nelabai apie tokias girdėjau ar aplamai domėjausi. Tada atėjo plaukų atsigavimo metas, kai išvažiavau vasarai padirbėti į Londoną. Ten ir oras buvo toks, kad palaidais plaukais neprivaikščiosi, nes nuo ore esančios drėgmės jie tiesiog pūtėsi ir viskas. O ir darbas reikalavo surištų plaukų. Todėl būnant ten, visus tris mėnesius nenaudojau nei plaukų džiovintuvo, nei plaukų tiesintuvo ar garbanojimo žnyplių. Grįžus ir vėl šokau į senas vėžias - tiesinimas, tiesinimas ir dar kartą tiesinimas, tada karts nuo karto pagarbanojimas nelabai kokybiškomis žnyplėmis.Bet tai truko maždaug 9 mėnesius. Tada išvykau vasarai į Ameriką. O ten ir vėl dėl darbo reikalavimų teko visą vasarą būti surištais plaukais, plius ir didelis karštis lauke tikrai neleido pagalvoti apie vaikščiojimą palaidais, tiesintais ar garbanotais plaukais. Žodžiu, grįžusi iš Amerikos pasidomėjau plaukų tiesinimu keratinu. Susidomėjau ir ketvirtame kurse išdrįsau tai išbandyti, Tikrai džiaugiuosi šiuo dalyku tiek, kad dar ir iki šiol plaukus tiesinu juo. Tiesa, tą darau maždaug kartą ar du į metus. Apie patį plaukų tiesinimą keratinu ir jų priežiūrą papasakosiu plačiau kitą kartą, bet esmė ta, kad kai keratinas pradeda išsiplauti iš plaukų - akys ir vėl krypsta į tiesinimo ar garbanojimo žnyples. Nes jie pamažu pradeda drytis vėl netvarkingi, vietomis pasišiaušę, vietomis pasibangavę ir tą žūt būt norisi patvarkyti. O tada ir vėl pastebiu, kaip kenčia mano plaukas, nuo dažno "kepinimo" ir alinimo. O dar ir dažymas balayage naudos tikrai nepridėjo. Bet po balayage dažymo ( ką planuoju greitu metu vėl atnaujinti) atsirado noras plaukus dažniau pabanguoti, nes tada pats dažymas gražiau atsiskleidžia, todėl pradėjau žvalgytis gero ir kokybiško plaukų garbanoklio. 

Daugiau pasidomėjus, pasižiūrėjus YouTube atradau GHD. Jie garsėja ne tik savo plaukų formavimui skirtais prietaisais, bet ir plaukų modeliavimo priemonėmis. Todėl pasigooglinau ir atradau, kad GHD gėriais prekiauja INHAIR salonas. Nuėjau pasižvalgyti ir iš arčiau susipažinti su priemonėmis, o taip pat jas ir išbandyti (inHair salonas siūlo tokią galimybę atvykus pas juos į parduotuvę. Ten dirbančios merginos visada viską maloniai papasakoja, pataria ir parodo). Žodžiu, pirmiausiai užsiminus apie plaukų tiesinimą, garbanojimą sulaukiau klausimo "ar naudoji karščio apsaugą?" mano atsakymas buvo aiškus - ne. Tada pasiūlė atlikti bandymą, po kurio mano nuomonė ir požiūris į apsaugos priemones turėtų pasikeisti taip, kad net neateitų į galvą mintis džiovinti, tiesinti ar garbanoti plaukus prieš tai jų nepapurškus apsauginėmis priemonėmis. O testas labai paprastas: ant vienos rankos man papurškė GHD karščio apsauginę priemonę, o ant kitos ne, Tada paimė plaukų džiovintuvą ir pūtė šiltą orą į ranką, kuri nebuvo papurkšta apsaugos priemone. Kaip manot kokia buvo mano reakcija? Aišku, kad jau vos po kelių sekundžių delną patraukiau, nes buvo labai karšta. Tada tą pačią oro srovę nukreipė į kitą ranką, kuri buvo papurkšta apsaugine priemone. Ir ką jūs sau galvojat? Nieko. Stoviu rami, nejaučiu karščio, anaiptol, jausmas buvo toks, lyg kažkas tą ranką vėsintų. Ir iš karto po šio bandymo apsauginę priemonę dėjau į savo pirkinių krepšelį ir dabar tikrai net neįsivaizduoju savo plaukų priežiūros be šios priemonės.

Na išsirinkus apsauginę priemonę ėjau dairytis garbanojimo žnyplių. Realiai puikiai žinojau ko noriu - noriu aparato su kuriuo galėčiau išgauti laisvas, dideles, natūraliai atrodančias garbanas. Man buvo pasiūlytos GHD Soft Curl Tong 32mm garbanojimo žnyplės. Jas davė net ir išbandyti ant manekeno (jei yra noras, salone dirbanti mergina gali net išbandyti jį ant jūsų plaukų). Tad pasibandžiau ant manekeno ir man labai patiko, Labiausiai patiko tai, kad jos greit įkaista iki reikiamo karščio, jei pamenu teisingai, tai iki 185 laipsnių celcijaus. Be to, ar žinojot, kad 185 laipsniai yra ta temperatūra, kuri mažiausiai pažeidžia plauką? Esant mažesnei temperatūrai tenka juos laikyti karštyje ilgiau, tokiu būdų jie pradeda degti svilti ir dar velniai žino kas darytis, o esant per aukštai temperatūrai, na manau net nereikia ir sakyti, juk ir taip aišku. Toliau, žnyplės informuoja garsu, kada yra pasiruošusios naudojimui, kas yra labai paranku, nes nereikia vis žvalgytis į lemputę ar iš raudonos jau užsidegė į žalią. Na ir paskutinis pliusas šioms žnyplėms iš mano pusės - jose įmontuotas saugus rėžimas, o tai reiškia, kad jei esate kartais tokia išsiblaškiusi kaip aš ir išbėgat iš namų neišjungusios prietaiso - jis automatiškai išsijungs, jei nebus pusvalandį naudojamos. Todėl visą dieną galėsit ramiau jaustis ir neklausinėti savęs ar išjungiau išeinant prietaisą ar ne. Na ir aišku šiuo prietaisu išgaunamos garbanos yra kažkas tobulo ir būtent tai ko norėjau.

Tad jei svarstai įsigyti garbanojimo žnyples ir ieškai tų pačių pačiausių - tikrai rekomenduoju GHD. Tikrai verta kiekvieno sumokamo cento! 

Žodžiu, GHD garbanoklius, tiesinimo žnyples, džiobintuvus galima įsigyti INHAIR salone Kaune Vilniuje ir Klaipėdoje arba jų internetinėje parduotuvėje : http://www.inhair.lt/

Mano turima karščio apsaugos priemonė čia : http://bit.ly/2fGyaGi


Post Comment
Post a Comment