OOTD : Princess tulle skirt in Winter

December 11, 2016


Gruodis yra tas metas, kai progų pasipuošti atsiranda vis daugiau. Tai kolektyvinis kalėdinis vakarėlis, tai vakarinis pasisedėjimas restorane su draugais prie karšto vyno puodelio, tai koks kalėdinis renginukas, teatras, koncertas... Ir vardinti galėčiau ilgai ir nuobodžiai. Bet ar pastebėjot, kad būtent Gruodį visko vyksta tiek daug?

Aš nesu didelė princesiškų drabužių ir žėručių bei ryškių spalvų megėja. Bet ieškant kažko šventiškesnio, pamačiau šį princesišką blizgantį tiulio sijoną, kurio kaina buvo tikrai nedidelė ir pasakiau sau " what the hell, let's try it". Nubėgus į kabinas užsidėjau... ir pamilau ! Pamilau todėl, kad galima su juo sukurti ir labai labai šventišką derinį ir labiau pritaikytą prie kasdieybės. Būtent paprastesnį derinio variantą parodysiu šiandien, o šventiškesnio ir puošnesnio laukite prieš Naujus metus. 

Taigi, blizgus, princesiškas tiulio sijonas, juoda palaidinė ar maikutė, ar net ir megztukas aukštu kaklu čia puikiai tiktų, juodos pėdkelnės ir aukštakulniai aulinukai. Paprasta, bet efektinga, pritari? 

P.S taip, buvo labai šalta.
P.P.S be palto žiemą nevaikštau, tik nuotraukose norėjau parodyti viską kas yra po paltu!
P.P.P.S taip, po šito išsirengimo baisiai susirgau, bet buvo verta!tulle skit ZARA | top STRADIVARIUS | shoes DEICHMANN | watch MOCKBERG

1 comment on "OOTD : Princess tulle skirt in Winter"
  1. Labai gražu - atrodai kaip Snieguolė ;) Bet norisi tą Snieguolę silta striuke aprengti :)))

    ReplyDelete