Red Nose Reindeer : Getting ready for Christmas

December 24, 2016


Pastarąją savaitę aš vis bandžiau save priversti pasinerti į kalėdinę nuotaiką. Diena iš dienos devėjau kalėdinius megztinius, gėriau kalėdomis kvepiančias kavas, bėgiojau po šventiškai papuoštą miestą ieškodama dovanų, bet kalėdinė nuotaika kažkodėl vis dar neatėjo... Ir manau turiu atsakyma kodėl. Man asmeniškai kalėdos be sniego visai ne kalėdos. Labai stipriai norėjau, kad kučių dieną pasnigtų, tačiau taip nenutiko, todėl ir vėl patogiai įsisukus į kalėdinį megztuką, pasileidusi kalėdines dainas stengiuosi pilnai pasiduoti kalėdinei nuotaikai.

Be to, šiais metais, kaip nei vienais, pasidaviau kalėdinių megztukų manijai. Jų įsigijau ne vieną ir ne du! Šis nostabaus grožio oversized tipo megztukas su raudonnosio rudolfo ragiukais, akytem ir nosyte įsigijau iš SAMMYDRESS internetinės parduotuvės. Užsisakiau jį gal lapkričio viduryje ir megztukas atkeliavo pačiu laiku - grodžio mėneso pradžioje. Ir nuo pat tos dienos labai džiaugiuosi šiuo gražiu ir nerealiai patogiu megztiniu, kuris tinka nešioti ir namie, ir kalėdiniu laikotarpiu į darbą ir kur tik nori ;)

Na ir tikiuosi, kad Jūs labiau jaučiate kalėdinę nuotaiką nei aš ir palinkėsiu visiems jaukaus ir smagaus Šv. Kūčių vakaro!

Iki ryt!
Inga

 pants ZARA | sequins deer christmas jumper SAMMYDRESS | coat ZARA 


1 comment on "Red Nose Reindeer : Getting ready for Christmas"
 1. lovely look
  the sweater is so cute

  love
  Karlien
  Polished Cats

  ReplyDelete