Silver skirt & velour top : New Year Outfit Inspiration

December 30, 2016


Jei kalbant atvirai, tai negaliu suvokti kaip greitai praėjo 2016 metai. Tiek visko daug gero per juos buvo, buvo ir blogo, bet juk turi būti kažkoks balansas, ar ne? Būtent 2016 metais įvykdžiau didelę dalį savo svajonių, bet dar daugiau jų ir įvairių planų turiu 2017 metams. Nemanau, kad noriu daryti tuos populiariuosius įrašus apie New Years Resolutions ir t.t, nenoriu ir per daug dalintis ateinančių metų planais. Kodėl? O todėl kad svajonės ir didžiausi darbai siekiami tyliai. Bet prižadu, 2017 metai bus faini metai!

O dabar pakalbėkime gi apie tų 2017 metų sutikimą. Nieko nežinau, bet per Naujuosus metus, ne tik nuotaika turi spindėti, bet ir apranga. Puoškitės, žėrėkit, nes per Naujus tu tiesiog privalai blizgėti. Todėl dalinuosi šiuo žaviu blizgiu deriniu, kuris galbūt įkvėps jus ir padės apsispręsti, ką gi vilktis Naujų sutiktuvėms.

Aš siūlau paodyt šiek tiek kūno, bet ne per daug ir ne vulgariai - minimaliai apnuointi pečiai manau yra tobulas variantas. Veliūras šiuo metu labai populiarus - batai, rankinės, bomberiai, suknelės, palaidinės. Jei ši palaidinė būtų pasiūta iš paprastos, tarkime trikotažinės medžiagos, ji nė per kur neatrodytų puošni, kaip atrodo dabar. Todėl Naujiems siūlau rinktis įdomesnių audinių drabužius - puošnesnius. Kaip ir sakiau, blizgūs aksesuarai ar drabužiai Naujiems metams man yra būtinybė. Todėl aš renkuosi blizgų midi ilgio sijoną, kurį dievinu iki paskutinio siūlelio. Jis tobulas tuo, kad su juo galima atrodyti ir puošniai ir kasdieniškai. 

Na o jei nesinori rengtis blizgiai, tada tegul tavo makiažas būna vakaro puošmena - blizgučiai blizgučiai ir dar kartą blizgučiai. Šešėliai ar highlighteris ar blizgučiai plaukam - nesvarbu, svarbu, kad žerėtum!

Tad  gerų Jums Naujųjų Metų ir susimatysime 2017! Atšvęskit!top ROSEGAL | skirt ZARA | shoes TRUFFLE | Iki 2017!
Inga

Post Comment
Post a Comment