SMASHBOX review : eyeshadow palette, eyeshadow primer, face primer and contour palette

December 7, 2016

Prieš kiek daugiau nei mėnesį laiko, pasakojau jums ir dalinausi įspūdžiais iš SMASHBOX atidarymo Vilniuje. Tą dieną bendravome su SMASHBOX visažistu, kuris mums atliko makiažus. papasakojo apie priemones ir šiaip smagiai  praleidome laiką. Apie tą dieną plačiau gali paskaityti čia: SMASHBOX ATIDARYMAS. Aišku iš atidarymo tuščiomis neišėjome. Dovanų gavome net keturias priemones : akių šešėlių paletę, akių šešėlių bazę, makiažo bazę ir kontūravimo paletę. Pripažinsiu, kontūravimo paletės ir makiažo bazės norėjau kaip mažas vaikas nori saldainio. Nerealiai džiaugiuosi šias priemones gavsui. Taigi, visą tą laiką, nuo pat gavimo, šias priemones naudojau, bandiau, testavau, stebėjau savo veido odos reakciją į visas priemones ir dabar dalinuosi nuomone.


Pirmiausiai pradėsiu nuo SMASHBOX Full Exposure šešėlių paletės.  Galiu sakyti, kad ši paletė yra UD NAKED paletės didžiausias konkurentas. Full Exposure paletėje yra 14 atspalvių :  7matiniai ir 7blizgūs. Kas man labiausiai patiko, kad matiniai ir blizgūs yra lygiai tokių pačių spalvų. Todėl pavyzdžiui dieną gali naudoti matinius šešėlius, o vakare, kai norisi būti ryškesnei, gali naudoti tas pačias pamėgtas spalvas, tik blizgias. Tiesa, šie blizgūs šešėliai nerealiai atrodo, kuomet naudojami šlapiu efektu (tepami su drėgnu šepetėliu). Šešėliai man bent jau nesubėgę išsilaiko pilnai iki 8-9 valandų. Todėl einant į darbą drąsiai ryškinu akis jais, nebijodama, kad viduryje darbo iš mano meno šedevro liks tik subėgusių šešėlių krūva. P.S. šią paletę mano rankos sieka žymiai dažniau nei UD!  Su palete taip pat gauname ir šešėliams padengti skirtą dvipusį šepetėlį, kuris yra labai minkštas, šešėlius padengia ir paskirsto lengvai ir tolygiai. Tikrai geros kokybės šepetėlis ir vien tik su šiuo vienu šepetėliu be vargo gražiai pasiryškinu akis. Žodžiu - priemonė verta dėmesio tikrai.


Kita priemonė - tai SMASHBOX Photo Finish Foundation Primer. Priemonė apie kurią skaičiau labai daug ir mačiau vien tik gerus atsiliepimus. todėl labai nekantravau ją išbandyti pati. Pirmiausiai, tai noriu paminėti, kad ši priemonė yra be pridėtinių aliejų, todėl puikiai tiks ir riebios veido odos savininkėms. Tačiau priemonėje yra silikono, todėl naudojimui kas dieną ji nėra itin geras pasrinkimas. Na bet ar daug mūsų kas dieną vaikšto su "full on" makiažu? Aš šią priemonę naudoju tada, kai žinau, kad teks atrodyt gerai nuo pat 7 ryto iki 9 vakaro,kai reikės daug visur bėgioti tvarkant įvairius reikalus. Tik užsitepus veidą šiuo pagrindu, oda iškart atrodo lygesnė ir skaistesnė. Skysta pudra ant pagrindo tepasi maloniai ir lengvai, o ir išsilaiko žymiai ilgiau nesubėgant. Taip pat, pastebėjau, kad veido oda išbūna ne blizgi ilgesnį laiką. Todėl tikrai rekomenduoju šią priemonę turėti toms ypatingoms ar svarbesnėms progoms, bet ne kas dienai. Nes naudojant kas dieną priemonė, bent jau man, šiek tiek kemša poras. Bet viskas dėl joje esančio silikono.


SMASHBOX Contour Palette - šią priemonę pavadinsiu kaip visų merginų geidžiamiausia palete. Rimtai. Pamenu, klausinėjau draugių, skaičiaus internete, kokiąs gi sauso kontūravimo priemones rinktis ir visada atsakymas nuvesdavo prie Smashbox. Šioje paletėje yra trys priemonės - kontūravimui skirta rusvai pilka spalva, bronzatas (kuris puikiai tiks pavasariui ir vasarą, ka norisi, kad oda atrodytų labiau saulės išbučiuota) ir highlighteris - kurį aš naudoju po akimis, ant kaktos ir nosies pertvaros. Visos spalvos yra gerai pigmentuotos ir matinės. Lengvai sklaidosi ir atrodo labai natūraliai. Ypač kontūravimo spalvytė yra tiesiog tam tobula. Nei per ruda, nei per oranžinė, nei per pilka. Ir manau ši spalva tinka daugumai odos atspalvių - tiek šviesaus gymio merginom, tiek tamsesnės odos savininkėms. Priemonė išlieka ant veido ilgai, nesubėga, nenusitrina. Nesausina odos ir nealergizuoja jautrios odos. Naudoju kiekvieną mielą dieną ir džiaugiuosi. Tiesa, paletė pakuotėje būna kartu su nerealaus švelnumo kontūravimo šepetėliu, kuris padeda "paimti" priemonės tiek kiek reikia ir neperdozuoti. 


Na ir paskutinė priemonė, bet tikrai ne prasčiausia - SMASHBOX 24 hour Photo Finish Shadow Primer. Esu naudojusi labai daug šešėlių pagrindų - vieni pasiteisindavo ir tikrai išlaikydavo šešėlius visą dieną, o kiti tik apsunkindavo akių vokus ir jokios naudos neduodavo. Šis primeris yra vienas geriausių kokį esu bandžiusi. Patepus vokus šia priemone palaukiu vieną minutę ir tik tada akis dažau šešėliais. Bandžiau su įvairiais šešėliais, ne tik Smashbox ir galiu patvirtint, kad priemonė tikrai atlieka savo darbą. Su šiuo šešėlių pagrindu ir Smashbox šešėliais gražiai padažytomis akimis išbuvau nuo 6:30 ryto (būtent tokiu metu darbo dienomis dažausi) iki pat 23 valandos vakaro. Buvau nerealiai nustebusi, nes tą dieną labai daug visko dariau ir labai daug karštų garų aplink mane buvo, kurie tikrai nepadeda šešėliams išlikti vietoje. Bet pažiūrėjusi į veidrodį negalėjau patikėti - viskas buvo savo vietoje ir vis dar atrodė labai gerai. Net ir akiu pravedimas išsilaiko 3 kartus ilgiau. Todėl šią priemonę naudoju beveik kiekvieną dieną. Ir po daugiau nei mėnesio naudojimo, vos matosi, kad iš vis kas būtų išnaudota. Todėl tikrai dar minimum 3-5 mėnesiam užteks. 


Galutinė mano nuomonė tokia - nustebau ir visi skaityti geri komentarai apie šias priemones pasiteisino, todėl jei tik yra galimybės (priemonės nėra vienos pigiųjų) būtinai įsigykit. Turbūt vis tik labiausiai iš šių keturių, rekomenduočiau dvi priemones - šešėlių bazę ir kontūravimo paletę. Tikrai nepasigailėsit. O mano sąraše norimų išbanyti priemonių iš Smashbox dar tris kartus pailgėjo, todėl kai tik turėsiu ką naujo - supažindinsiu. O galbūt jau iš jūsų kas esate išbandę kokių priemonių ir galit parekomenduoti? Labai lauksiu!

Visas šias priemones galite įsigyti Douglas Internetinėje Parduotuvėje arba Gedimino pr. esančioje Douglas parduotuvėje.


Post Comment
Post a Comment