Smooth & Soft body with Body Boom

December 12, 2016


Kūno šveitiklis yra ta priemonė, kurią naudoju ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko ir bent kartą per savaitę. Nušveisti negyvą kūno ir veido odą yra svarbu. Taip pat geras kūno šveitiklis ne tik padaro odą itin švelnią, bet ir padeda odai išlikti elastingai, saugo odą nuo senėjimo, strijų, celiulito ir tų visų nemalonių dalykų. 

Pati mėgstu pasigaminti naminį kūno šveitiklį, bet kartais net ir greit padaromų šveitiklių gamybai nėra laiko, ypač gruodžio mėnesį, kai prasideda visa kalėdinė karštinė, kuomet darbo būna ir taip iki kaklo. Tokiu atveju renkuosi vis skirtingų prekės ženklų, tekstūrų, kvapų ir smulkumo kūno šveitiklius, O šį kartą teko išbandyti naujieną Lietuvoje - Body Boom kavos kūno šveitiklį. Aš išsirinkau kokosų kvapo, dar yra braškių ir originalus kavos kvapo šveitiklis, Šio šveitiklio sudėtyje yra : žinoma kavos, rudojo cukraus, šokolado, makadamijų aliejaus, argano aliejaus, migdolų aliejaus, vitamino E ir himalajų druskos. Visi šie ingridientai skamba lyg kokio nuostabiai skanaus keksiuko receptas. Tiesa, kavapas šio produkto yra TO BU LAS. Tepant kūną norisi imt ir lyžtelt ranką, ar bėgt pasidaryt puodelį kavos iš šio šveitiklio (tik nesugalvokit taip padaryti!!!!). Šveitiklis yra nei per rūpus, nei per skystas. Masažuoja labai maloniai nedirginant odos, kaip ir minėjau, kvepia tobulai. tiesa, šveičiant vonia atrodo baisiai, bet viskas labai lengvai ir gražiai nusiplauna tiek nuo kūno, tiek nuo vonios kraštų.

Žodžiu, turiu pripažinti, kad šis šveitiklis yra vienas geriausių kokius tik teko naudoti ir tikrai mano dabartinis favoritas.

P.S visiškai nealergizavo ir nedirgino mano jautrios alergiškos odos, tad rekomenduoju!

Įsigyti galima čia : https://www.bodyboom.lt/

Post Comment
Post a Comment