Snowflake sweater from Sammy Dress

December 26, 2016


Taip ilgai lauktos Kalėdos jau praėjo ir vėl atėjo metas kibti į darbus. Tiesa, visai norėčiau, kad kalėdos būtų 2 kartu metuose! Ne dėl to, kad gauti daugiau dovanų, o dėl to, kad man labai patinka puošti ir ruošti namus kalėdoms, bei rengtis kalėdiškai. Ypač šiemet esu pamišusi dėl kalėdinių megztinių. Raudonų, juodų, ar kaip šis - mėlynų pūkuotų su snaigutėm. Aišku praėjusios kalėdos nereiškia, kad žiemiškų megztinių nešioti negalima. Galbūt tuos su elniukais ir kalėdų seniais padėsime į šalį, bet manau, kad šis, moherinis mėlynas, snaigėmis dekoruotas megztinis puikiai tinka nešioti ištisą žiemą, nes jis labiau žiemiškas, negu kalėdiškas. Pritariat? Šį nerealiai minkštą ir šiltą grožį nugvelbiau iš Sammy Dress internetinės parduotuvės per išpardavimą vos už 14$! Žodžiu, tikiuosi, kad Jūsų kalėdos buvo šiltos ir smagios, kad kalėdų senis buvo geras ir susitiksime greitai!


// Long waited Christmas are over and it's time to get back to work. By the way, I wouldn't mind if we celebrated Christmas twice a year. Not because of all the Christmas presents, but because I really enjoy decorating house for Christmas & I love wearing Christmas jumpers & sweaters. Of course just because Christmas is over it doesn't mean you cant wear wintery sweaters. Maybe the ones with the santa we should put aside, but the ones like mine : with snowflakes obviously we can wear all the season! So don't get sad that Christmas is over, make yourself festive for the rest of the winter with some gorgeous & fluffy wintery sweaters. I got this one from Sammy Dress online shop only for 14$.Amazing right? Anyways, I hope you had a lovely Christmas day & keep the Christmas spirit with you and don't stop sharing love. 


Talk soon,
Inga


shoes ZARA | pants ZARA | sweater SAMMY DRESS | coat MANGO | hat ZARA | watch DANIEL WELLINGTON | cuff DANIEL WELLINGTON 


Post Comment
Post a Comment