Clinique Prep Start review

February 26, 2017


Šiandien noriu pakalbėti apie veido odos priežiūrą ir apie kelias naujienas iš Clinique, kurias šiuo metu naudoju. Turbūt visiems jau žinoma, kad vien tik vandeniu nuprausti veido nepakanka, norint turėti gražią ir švytinčią odą. Pirmiausiai reikia ją maitinti ir drėkinti iš vidaus. Gražios odos paslaptis - sveika mityba, daug vandens ir tik tada veido odos priežiūros priemonės. Aš visada stengiuosi su savimi nešiotis buteliuką vandens. na, o dabar nešiojuosi gražią rožinę gertuvę iš Clinique ir žinokit, vandens buteliuką būdavo, kad užmiršdavau įsimesti, nes jis toks neįdomus ir nepastebimas, o gertuvėlę - visada prieš išbėgdama iš namų pasiimu. Toliau mano odos priežiūroje egzistuoja veido prausiklis, kurį naudoju kartu su konjack kempinėle, veido drėkinamasis kremas ir paakių kremas. O dabar apie kiekvieną priemonę detaliau:
Pirmiausiai pakalbėkime apie veido šveitiklį. Aš turiu mišrią veido odą, gana jautrią, alergišką. Todėl išsirinkti tinkamas veido odos priežiūros priemones dažnai būna didelis iššūkis. Man patinka vis ieškoti naujų priemonių ir taip atrasti naujas mylimiausias. Clinique Pep-start 2in1 exfoliating cleanser yra skirtas labiau mišriai odai, Prausiklis yra ryškiai oranžinės spalvos, turi granulių. Todėl veido odą ir visas negyvas ląsteles nuo jos kartu su nešvarumais nušveičia labai gerai. Ši priemonė man ypač patiko tuo, kad nesausina odos, nusiprausus nesijaučia tempimo. Visi nenorimi spuogeliai išnyko greičiau nei įprastai. Apsaugo nuo naujų spuogelių ir inkštirų atsiradimo. Tikrai rekomenduočiau visų odos tipam, o kaip dažnai naudoti - reikėtų nuspręsti individualiai kiekvienai, pagal odos būklę. Aš nauoju kas antrą dieną, o tomis dienomis, kai oda šiek tiek pyksta ant manęs ir rodo spuogelius - kas dieną.
Clinique Pep - Start hydroblur moisturizer, tai priemonė, kuri mane sužavėjo labiausiai iš visų. Turint mišrią / riebią veido odą dažnai būna sunku išsirinkti ir atrasti tobulai tinkantį veido kremą. Tokį, kuris drėkintų, bet neapsinkintų odos, nepadarytų jos riebesnės. Šitas kremas mane žiauriai nustebino ir realiai, net nežinau, ar norėsiu bandyt dar kažką, nes jis ant tiek man tinka ir patinka. Neturintis jokio kvapo, nealergizuojantis odos, padengiant veidą jis ne tik drėkina odą, bet ir suteikia jai matinį efektą ir oda akimirksniu atrodo tolygesnė. Ypač rekomenduočiau šį kremą merginoms turinčioms riebią T zoną. Man asmeniškai net ir makiažas su šiuo kremu išlieka žymiai ilgiau ir ilgiau išlieka matinis odos efektas. Prieš pradedant naudoti šį kremą turėjau bėdą - kakta ne tik greit pradėdavo blizgėti, bet tuo pačiu metu ir labai šerpetojo, todėl užtepus kreminę pudrą atrodydavo labai labai negražiai. Su šiuo kremu viskas susitvarkė vos per kelias dienas, o ir oda, kaip ir minėjau, išlieka ilgiau matinė. 
Pabaigai - Clinique pep-start paakių kremas. Ši priemonė man patiko mažiausiai. Paakių kremus naudoju kas dieną, jie padeda numalšinti patinimą, pagelbėja kovojant su pajuodusiais paakiais. Negaliu sakyti, kad šis kremas yra labai veiksmingas. Pristatyme teigiama, kad kremas vos per kelias sekundes turi nuimti akių atinimą, pašviesinti paakius ir padėti atrodyti žvaliai. Tokio efekto nepamačiau ir nepajutau. Kremas tikrai labai gerai drėkina paakius, bet jų nepašviesina ir patinimo per kelias sekundes tikrai nenuima. Kitas dalykas - aplikatorius. Plastikinis burbuliukas tikrai labai nemaloniai "įmasažuoja" priemonę, oda temposi į visus šonus labai nemaloniai, kuomet bandoma švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuoti priemonę. Bandžiau tepti priemonę pirštais - jausmas geresnis, poveikis tas pats. Galbūt ši priemonė būtų žymiai efektyvesnė, jei aplikatorius būtų metalinis, nes tada tuo pačiu ir pašaldytų paakius. Priemonę sunaudosiu, nes kaip ir minėjau, drėkina labai gerai, bet pabaigus ieškosiu kitos. 
Šių priemonių rinkinį Douglas parduotuvėse galite įsigyti dabar vos už 29,95 eurus, kartu su stilinga kosmetine! Clinique Pep-Start Rinkinys


1 comment on "Clinique Prep Start review "
  1. These are some awesome tips! This is such a cute style! Perfect for the holidays. You will like to see more fun from here.

    ReplyDelete