GHD plaukų fenas aura 0.1 : įspūdžiai ir rezultatai

February 3, 2017

 Kad ir kaip norėtume, deja, ne visos esame apdovanotos lygiais ir paklusniais, mažai priežiūros bereikalaujančiais plaukais. Aš jau esu pasakojusi apie savo plaukų istoriją ankščiau. Minėjau, kad esu ta, kuri turi nei tai tiesius nei tai garbanotus plaukus. Tiesiai šviesiai sakant, tik išsiplovus galvą ir leidus plaukams natūraliai išdžiūti - atrodau lyg pasišiaušęs liūtukas. 

Apie plaukų tiesinimą žinom - tai plaukų rojus kuris juos daro gražius, bet žudo iš vidaus. Todėl norėdama savo plaukus vis labiau atgaivinti ir išgydyti, ieškau įvairių pakaitalų. Tai šį kartą noriu papasakoti apie GHG plaukų feną. Ok, ok. Aš ir galvojau, kad nėra ką pasakoti apie plaukų džiovintuvą ar tuo labiau nėra ką skaityti apie juos - nu nes visi vienodi. Išdžiovina plaukus ir tiek, bet žinokit klydau. Klydau labai stipriai. 

Mano turimas, senasis plaukų fenas plaukus išdžiovindavo, bet jie neatrodydavo simpatiškai - būdavo išsitaršę, pasivėlę, susišiaušę. Todėl be plaukų tiesintuvo negalėdavau apsieiti. O bet tačiau - atėjus metui atnaujinti savo plaukų priežiūros techniką, nutariau įsigyti ir vėl GHG, nes garbanoklis patinka labai labai. O ir internete paskaičius atsiliepimus, bei aprašymu labiausiai sudomino ir vėl GHD. Šis denas yra naujos kartos, kuris turėtų suteikti plaukams apimties, bei žvilgesio.  Dar kartelį paminėsiu, netikėjau, kad plaukų džiovintuvas gali atstoti ir plaukų tiesintuvą. Su šiuo fenu labai lengvai ir greitai pavyksta vakarais išdžiovinti savo plaukus, o svarbiausia, rezultatas būna tobulas - plaukai tiesūs, lygūs, bet neprigludę (tiesa, plauko pakelimui nuo šaknų naudoju chi purškalą). Plaukai atrodo lyg būtų natūraliai tobuli, be jokių didelių pastangų. Ir iš tikrųjų, naudojant šį džiovintuvą didelių pastangų nereikia. Išdžiovini, pamaitini aliejuku galus ir vualia. Žodžiu, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos, o jei netiki žodžiais, na tai įsitikink rezultatu!


P.s Niekada nemaniau, kad kelsiu savo netvarkingų plaukų nuotrauką, nu bet gi ko nepadarysi dėl efektingo rezultato??
 O štai taip mano plaukai atrodo visiškai pilnai išdžiovinti fenu, pasaka, ar ne?Savo GHD feną įsigyjau InHair parduotuvėje. Nuoroda čia: GHD AURA PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS

Post Comment
Post a Comment