Deichmann SS17 presentation

March 20, 2017


 Trečiadienį, Kovo 15 dieną, 7:15 suskambo žadintuvas ir aš, kaip įprastai, kėliausi ir ėjau ruoštis. Tik šį kartą ne į darbą - o į renginį, į Vilniuje, ISM centre vykusį Deichmann renginį, spaudos konverenciją - avalynės tendencijų pristatymą. Iš Kauno pajudėjome 9h ryto ir vietoje turėjome būti laiku. Tačiau taip gavos, kad šiek tiek vėlavome ir mūsų teko palaukti visiems. Kodėl vėlavome? O todėl, kad tai buvo absoliučiai pirmas kartas, kuomet aš vairavau Vilniuje, o dar leiskite priminti, kad aš vairuoju tik gerą mėnesį su trupučiu. Kur pasukdavome - ten plyta. Akimirką pagalvojau, kad Vilniuje nėra gatvelės be plytos ženklo. Bet šiaip ne taip suradome reikalingą gatvelę ir atvažiavome iki vietos. 

Iš Kauno važiavome su Leticija ( SugarBonesTv ), o renginyje sutikau Maženą (Absentta ), Alioną ( Lithuania Beauty Blog ), Simoną (Oh So Boheme ), Aušrinė ( Passion & Unicorns ), bei Anastazja ( Medvilniukas ). Su merginomis greitai persimetėme keliais žodžiais, tada sėdome į vietas ir stebėjome bei klausėme renginio. 

Iš pradžių Deichmann avalynės pardavimų vadovė pristatė daryto tyrimo apie lietuvių stilių rezultatus ir paaiškėjo, kad lietuviai nėra iš tų, kurie mėgsta išsiskirti iš minios ir kad dar vis gana kukliai renkasi avalynę - išskirtinius ir akį patraukiančius batus palieka stovėti parduotuvių lentynose.

Tuomet radijo ir TV laidų vedėja Simona Bandita papasakojo apie savo stiliaus ieškojimus, išbandymus, vaikystę ir patyčias dėl stiliaus. Parodė šypseną sukeliančių ir labai mielų vaikystės nuotraukų ir padrąsio nebijoti eksperimentuoti, nebijoti išsiskirti ir būti savimi.

Galiausiai, Deichmann trendblog mados tinklaraštininkė Indrė Stonkuvienė parodė mums gana smagų video, kuriame supažindino mus su šių metų pavasario - vasaros batų tendencijomis. Tai pat išskyrė ir paminėjo penkis batų tipus, kurie valdys šiltojo sezono madą. Mano džiaugsmui mados viršūnėse išlieka sportiniai bateliai, kuriuos derinti galime ne tik prie džinsų ar laisvalaikio kelnių, bet ir prie puošnesnių sijonų ar suknelių. Žodžiu - mix and match. Taip pat kiekviena stileiva privalo turėti batus su masyvesniu padu. Aš asmeniškai tokių dar neturiu, tačiau jau ilgą laiką apie tokius svajoju! Žemakulnės basutės su patogesniu padu taip pat grįžta į madą. Įspiriamas basutes devėsime ne tik į paplūdimį, bet ir į miestą. Kitas avalynės tipas - perforuoti aukštakulniai. Nors tai ir nėra visiškai mano stiliaus batai - bet turiu pripažinti, kad labai pakerėjo ir tikrai tikrai įsigysiu tokių aukštakulnių porą, kurie tobulai vasarą atrodys ir prie džinsų ir prie suknelių. Na ir galiausiai - hipiško stiliaus batai. Iš šios kategorijos man labiausiai patinka raštais siuvinėti batai ir žinoma espadrilės, kurios ne tik stilingai atrodo, bet ir yra ypatingai patogios bei minkštos.

Po renginio susimąsčiau ir supratau, kad aš ir pati nesu iš tų, kurie renkasi ryškią, akis patraukiančią avalynę. Mano batai, neskaitant tų vienų aukso spalvos ir blizgumo batų, dažniausiai būna balti, juodi ar tamsių žemės tonų spalvų. Todėl pasinaudojau proga ir išsirinkau švelniai rožinius sportinius batelius su kiek aukštesniu padu, priekyje su perforavimu ir tinkleliu ant jo. 

Po renginio dar paplepėjome su kitomis blogerėmis, pagaliau susipažinau su žmonėmis besislepiančiais po Deichmann Trendblogu, pasivaišinome skaniais desertais ir skirstėmės savais keliais. Dar po renginio iškart į Kauną neskubėjome, pasivaikščiojome po Vilnių, įamžinome derinius, skaniai ir sočiai papietavome, užsukome į Polhem PR ir tik tada vykome atgal namo.

Diena buvo tikrai smagiai praleista ir kupina gerų emocijų. Visas geras emocijas galite pamatyti nuostabiame Deichmann filmuke iš renginio (kur šmėžuoju ir aš :))
bei Leticijos vloge iš tos dienos:
Post Comment
Post a Comment