Pink sneakers & Leather pants outfit for a day in a city

March 31, 2017 Kad diena bus gera žinai tada, kai ji prasideda su gardžiu migdolinės latte puodeliu, skaniu desertu ir mylimu žmogumi šalia. Šiaip nesu iš tų žmonių, kurie dažnai lankosi kavinukėse, šokoladinėse ar panašiai, nes desertus gaminti patinka ir pačiai namie. Tačiau kai nėra daug laisvo laiko kažką gaminti ir kai norisi trumpam pakeisti aplinką ir jaukiai pasėdėti, bei pasimėgauti skanėstais, mielai vis užsukam į kokią kavinukę. 

Šį kartą su draugu neatsispyrėme ir apsilankėme Sugamour desertinėje. Prie latte su migdolų pienų skanavome ir du skanius desertus: aš pasirinkau mangų skonio, o vaikinas gryną šokolado injekciją. Buvo tikrai tikrai labai skanu! Ar čia grįžtume dar kartelį? Mielai!

Po desertų nusprendėme, kad reikia šiek tiek išvaikščioti kalorijas, todėl nukeliavome iki senamiesčio ir čia dairėmės po įvairias mažas gatveles ir skersgatvius. Nepatikėsit, bet vis dar įmanoma atrasti tokį kampelį, kurio dar esi nematęs! Žinoma bevaikštant reikėjo įamžinti ir tos dienos aprangos pasirinkimą. Kas dienai renkuosi tokią aprangą, kuri tiktų ir paprastiems pasivaikščiojimams po miestą, pasėdėjimui jaukioje kavinukėje ir net ėjimui į darbą. Kad vaikščioti būtų malonu ir patogu, dažnai renkuosi sportinę avalynę, kuri, beje, dabar gali būti derinama ir prie džinsų ir prie kostiuminių kelnių, sijonų ar suknelių. Žodžiu visiška stiliaus laisvė ir man tai labai patinka. Todėl be vargo užsivilkau laisvo stiliaus, cropped tipo marškinius, pilką paltą, odines kelnes ir rožinius sportinius batelius. Taip pat ant peties užsimečiau kuprinę, kurioje telpa visi reikalingiausi ( o kai kada ir ne visai ) daiktai. Įskaitant ir mano telefoną, su naujuoju ir itin stilingu marble dėkliuku iš visiškai naujo brendo BURGA

Pasivakščiojome, pasigrožėjome, o kai nosys pradėjo šiek tiek šalti, nes pavasaris vis dar spardosi ir neateina, užėjome į mėgstamiausią kinų restoraną PANDA, kur išgėrėme po puodelį karštos gardžios arbatos, suvalgėme pačius skaniausius pietus ir važiavome namo, nes ten mūsų laukia dėmesio ištroškęs ir meile trykštantis šuo - Dobis. 


shoes DEICHMANN | pants, shirt, coat, bag ZARA | watch and cuff DANIEL WELLINGTON | phone case BURGA ( burga.com )

Post Comment
Post a Comment