Casual in espadrilles

June 14, 2017


Šeštadienis, rytas. Atsisėdusi kuičiu spintą ir visiškai nežinau ką apsirengti. Mintyse bandau prisiminti viską, ką šią dieną turiu padaryti - sufotkinti patikusias makiažo naujienas, nuvažiuoti į darbą ( taip, kurį laiką šeštadieniais irgi turiu pasidarbuoti ofise, bet tai nėra taip blogai, kaip gali skambėti! Nes kai darbas prilygsta tavo pomėgiui, jis visai nesijaučia kaip darbas! ) po darbo planuose įrašytas susitikimas su Leticija, po to keli blogo reikaliukai ir tada - ramus vakaras pas pusseserę ir kelionės planavimas. Taigi žinau, kad diena laukia ilga, namo grįžti laiko nebus, tad turiu susiruošti taip, kad tiktų visur.

Pirmiausiai išsitraukiau dryžuotą, nėriniais dekoruotą palaidinę, tuomet baltą, ilgesnę, švarką primenančią liemenę. Apsirengiau. Žiūriu į veidrodį ir bandau nuspręsti, kokias gi kelnes čia dėtis. Plėšiti džinsai? Ne.. Plėvesuojančios kelnės? Ne.. Baltos kelnės? Nee.. Mhm, kai negali apsispręsti, odinės kelnės visada padės. Prie visko ir visada. Susimečiau svarbiausius daikčiukus į mažą sidabrinę rankinę, kuri šiais yra gan talpi, tik atrodo itin maža. Aišku dar krūva daiktų kaip megztinis (nes vakare pas pusseserę terasoje sedėti gali būti vėsu ), tapkės (nu nes ir vėl pas pusseserę man visada šąla kojos ), fotoaparatas, tiksliau jie du, buvo tiesiog sumesti į mašiną ant galinės sėdynės. Naujieji Miu Miu akiniai ant nosies, kojas įspiriu į patogiausią vasaros avalynę  - espadriles. Taip, espadrilės tinka ne tik pasivaikščiojimams po kurortus ar vasaros atostogoms, bet puikiai tinka ir žygiavimui į darbą ( patikėkit manim, kojos jums padėkos ), pasivaikščiojimui po gyvybės pilną miestą. 

Visa diena buvo kupina veiklos ir labai labai ilga. Grįžusi namo apie pusę 3 nakties galiu pasidžiaugti, kad vasaros kelionės maršrutas sudėliotas, datos parinktos ir pažadu, bus labai įdomu!


batai DEICHMANN | kelnės ZARA | palaidinė ZARA | liemenė NEXT | rankinė H&M | laikrodis DANIEL WELLINGTON | apyrankės PANDORA | akiniai MIU MIU iš OPTOMETRIJOS CENTRO
Post Comment
Post a Comment