FInding motivation, Audimas x KRISTI ANDRESS

June 20, 2017


Šiandien pasitinku su kiek kitokiu įrašu nei įprastai. Bet tokių, įvairesnių įrašų mano bloge nuo šiol bus daugiau. Pirmiausiai tai dėl to, kad noriu parodyti jums daugiau savo gyvenimo, parodyti ką veikiu laisvalaikiu, kaip siekiu tam tikrų tikslų ir panašiai, nes galbūt tai įkvėps ir jus. O dar ir todėl, kad tie patys mados įrašiukai tapo monotonija ir norisi šiek tiek įvairovės. Todėl dabar nusprendžiau trumpai papasakoti apie savo pradedamą kelią gražios figūros ir sveikos gyvensenos link.

Prisipažinsiu, susiimti ir pagaliau nueiti į sporto salę ir pasiryžti eiti sąžiningai ir reguliariai tikrai sunku. Kaupiausi tam gerus 2 mėnesius. Bet žinot kas labiausiai paspiria į šiknutę ir priverčia susiimti? Kai pasižiūri senas nuotraukas ir pamatai, kad per žiemą patapai meškutė ir nebetelpi savo mėgiamiausias vasarines kelnes. 

Kitą rytą susikroviau sportinę tašę su apranga ir sau pažadėjau, kad šiandien pradėsiu sportuoti. Dar apsižiūrėjau netoli namų esančius sporto klubus. Tuomet pažiūrėjau patikusių sporto klubų socialinius tinklus, aktyvumą, kokie žmonės ten sportuoja, kokie treneriai, dar pasiklausiau kelių draugų ir draugių nuomonės ir galiausiai išsirinkau Kaune, Aleksote esantį Green Fit sporto klubą. Pirmą dieną buvo nedrąsu, bet ten esantys treneriai tikrai neleido jaustis nejaukiai!

Taigi iš pradžių, kokį mėnesį sportavau pagal bendrąją programą, tuomet pas trenerį ir D-Fit lifestyle saininką Deividą užsisakiau asmeninę programą. Su asmenine sporto programa draugauju jau beveik du mėnesius ir prisiekiu, skirtumas iš karto jaučiasi! Svarstyklių rodyklės padėtis gal ir keičiasi lėtai, bet vaizdas veidrodyje kas rytą patinka vis labiau.

Po kiek laiko, pagalvojau, kad tik sportuodama greit norimų rezultatų nepasieksiu. Todėl pasiprašiau dar ir mitybos plano, o ir šiaip, dirbant ofisinį darbą, tenka sėdėti nemažai o tada bet koks maistas labai greitai eina į kūną, ko visiškai nesinori. Žinojau, kad čia man bus didžiausias iššūkis pirmiausiai dėl to, kad visiškai nemėgstu gaminti, o tuo labiau ir tam laiko beveik nėra, bet noras buvo didelis, todėl pasiryžau priimti šitą iššūkį. 

Tiesa, po truputi buvo pradėjęs dingti mano užsispyrimas ir mano motyvacija sportui, sau bandžiau pasakyti, kad į salę nenueinu, nes turiu daug darbo, bet gi come on, kai labai nori, tai viską suspėji. O motyvacija pradėjo dingti, nes visas lieknėjimo procesas pradėjo vykti lėčiau, nei kad pačioje pradžioje, nors tai visiškai normalu. Tada teko ieškoti būdų, kaip save motyvuoti, kad prisiversti eiti į salę bent 3 kartus per savaitę. Ir žinot kas labiausiai motyvuoja? O gi nauja sportinė apranga! Lygiai taip pat kaip ir nusipirkus naujus batus juos norisi iškarto apsiauti, taip ir įsigijus naują sportinę aprangą norisi su ja iš karto bėgti sportuoti. 

Pamačiusi naują Audimo kolekciją, išleistą kartu su dizainere Kristi Andress - susilydžiau. Įprasta, kad salėje visi dėvi juodą ar tamsią sportinę aprangą ir aš pilnai supranti kodėl. Juk praktiškiau. Bet, man visai patinka išsiskirti, o ryškinant raumenukus ir pati noriu atrodyti ryškiai, todėl nieko nelaukus išsirinkau šviesias, gėlėmis dekoruotas, provanso įkvėptas sportines tampres ir baltus sportinius marškinėlius. Žinau ką galvojat - balta greit tepasi, dažnai reikia skalbti, bet aš ir šiaip po kiekvienos treniruotės aprangą skalbiu, nepaisant jos spalvos. Žodžiu, tiek tamprės, tiek marškinėliai yra labai malonios ir sportui pritaikytos medžiagos, leidžia kūnui kvėpuoti. Skalbiasi taip pat gerai ir spalvos - nenusiskalbia :) Man turbūt labiausiai patinka tai, kad marškinėliai yra karpyti ir gan platūs, todėl net ir 40 minučių bėgant kardio - nebūna labai karšta. 

Taigi, jei tik maža mintis jūsų galvoje kirba, kad reik eit sportuot - siūlau pirmiau lėkti pirkti naujos sportinės aprangos, nes tai motyvuos dar labiau, o tada susirasti tokį sporto klubą į kurį po kiekvienos treniruotės norėsis grįžti ir net norėsis ten praleist kuo daugiau laiko! 

O jei esi iš Kauno, tai rašyk man ir einam sportuoti kartu!


sportiniai batai DEICHMANN | sportinės tamprės AUDIMAS x KRISTI ANDRESS | sportinė palaidinė AUDIMAS x KRISTI ANDRESS | 


Post Comment
Post a Comment