Let's get STRONGER

August 10, 2017


Apie tai, kaip nauja sportinė apranga motyvuoja sportui - jau pasakojau. Ir šiandien pasikartosiu. Nauja sportinė apranga yra geriausias motyvacijos būdas! Prisiekiu, tik įsigijus norisi iš karto lėti į salę ir išbandyti, ar į lauką lengvam kardio. Pažiūrėti ir įsitikinti ar patogi, ar gera ir tinkama sportui.

Taip buvo ir su šia STRONGER apranga. Pirmiausiai tai pamačiusi Instagrame šią aprangą, negalėjau nuleisti akių ir žinojau, kad man jos reikia . O dabar šis sportinis kostiumas yra mano vienas labiausiai dėvimų sporto metu. Ir ne tik dėl to, kad jis yra be galo gražus. Man apie šią sportinę aprangą patinka viskas - kokybė, medžiagos pasirinkimas, pasiuvimas, stilistika. Reikiamose vietose suspaudžia, apspaudžia, išryškina, todėl jautiesi itin patogiai ir gerai ! O ir komplimentų apie šią aprangą gavau labai daug!

Važiuodama į kelionę, net nedvejodama susipakavau tampres ir sportinę liemenėlę. Žinojau, kad tikrai norėsiu bent vieną rytą pabėgioti, o ir šiaip pakopinėti po kalnus ir paklaidžioti po apylinkes norėsis, o tam reikia patogios aprangos. Ir vieną ankstų rytą su vaikinu susiruošėme mažam žygiui po Makarską. Klaidžiojom po vietines įlankas ir pusiasalius, miškelius, kalnelius ir uolas. Ir radome nuostabių, turistų "neapgultų" vietų. Čia ir sustojom keletui nuotraukų, nes labaaai norėjau parodyti savo tobulą aprangą. Ką manot jūs?// I already talked about how new sports wear can motivate you to workout more. And I will repeat myself today. New sports gear is the best motivation in the world! I swear, the minute I get a new sport suit, I want to put it on, try it out, see if it's comfy if its well made, go to the gym or do a bit of cardio. 

And that's exactly how it was with this STRONGER  sport suit. The first time I saw this suit on Instagram, I couldn't keep my eyes from it and I knew - I need it. Now this suit is one of my most worn sport clothes of all. And not just because it's pretty, but because it is comfortable, it is well made, high quality and of course stylish as hell! I do like everything about this suit: materials, color options, fit. It makes your body look curvier and better shaped than it actually is haha and makes you feel 120% better about yourself, makes you feel confident and that's really important! And I do get crazy amount of compliments on this suit!

Anyway, when I was packing my clothes for vacation, I did packed these tights and sport bra without further thought. I knew that I will want to go for a morning run and I knew we will go to various places where I will need to feel comfortable and wear stretchy clothes, suitable for climbing. And one morning we did go for a walk / run, just wondered around Makarska, We found some cliffs and caves and places without tourists, what I absolutely loved! And I think this place matched my sport suit so well! What you guys think?
sneakers NIKE from GO SNEAKERS | sport suit STRONGER (bra here , tights here)
Post Comment
Post a Comment