White & Black never gets old

August 30, 2017


Pirmadienis kitaip. Kai tu visiškai gerai išsimiegi, pabundi dar net prieš žadintuvą, o ir sužinai, kad darbo diena bus valanda trumpesnė, negali nesidžiaugti. Tokie pirmadieniai man tikrai patinka. Ta proga, kad baigiu darbą anksčiau, su draugu nuspredėme vakare "išlysti" iš namų ir pasivaikščioti, pasidžiaugti paskutinėmis vasaros dienomis. Vasara baigiasi, bet kažkodėl dar neliūdžiu dėl to, gal todėl, kad visai nekantriai laukiu rudens, nes ruduo - tobulas metas madai, drabužių sluoksniavimui ir derinimui. Šį kartą dar norėjau išeiti pasivaikščioti ir su savo naujaisiai Deichmann aulinukais. Prie jų nusprendžiau užsivilkti baltus džinsus aukštu liemeniu, juos sujuosiau juodu plonu diržu (norėjau sujupsti plačiu, su didele sagtimi, bet šis kažkur prapuolė mano spintoje), užsivilkau baltą palaidinę, ant pečių užsimečiau juodą odinę striukę, ir reikalingiausius daiktus susimečiau į mažą rankinę. Galutinis rezultatas gavosi tobulas ir man pačiai - labai labai patiko! Kaip jum?

Taigi važiavom iki botanikos sodo, nes čia nebuvau jau kurį laiką, o vasaros ir rudens metu, čia labai gražu, ramu ir miela pasivaikščioti. Pasidžiaugę grynu oru ir gamta nuvažiavome pavalgyti. O grįžę namo be gailesčio valgėme ledus ir žiūrėjom paskutinę 7 sezono Game Of Thrones seriją. 


batai DEICHMANN  | džinsai NEW LOOK | palaidinė NEW YORKER | striukė STRADIVARIUS | rankinė (sold out) panaši čia RIVER ISLAND | laikrodis DANIEL WELLINGTON | telefono dėklas BURGA SHOP BURGA )

1 comment on "White & Black never gets old"
  1. I am feeling much blessed to be here and reading your thought provoking blog. It has truly increased my knowledge. I will surely come again and again to overcome my thirst for knowledge.
    womens fashion supplier

    ReplyDelete