L'Occitane Blogerių dėžutės apžvalga

October 9, 2017Gavusi pasiūlymą prisidėti prie kuriamos L'Occitane blogerių dėžutės labai nustebau ir nudžiugau. Pirmiausiai dėl to, kad L'Occitane kosmetiką man pačiai labai labai patinka ir kasmet, per kalėdas mamos prašau, kad nupirktų man dovanų mažą kremų dėžutę (rankų kremo mini dydžiai), nes jie labai tobli šaltąjam sezonui - telpa į kišenę, į rankinę, vienu žodžiu, būna visur su tavim ir visai neužima vietos ar tuo labiau daug nesveria.

Grįžtant prie blogerių dėžutės. Taigi, visai smagus jausmas yra prisidėti prie šios dėžutės, o dar didesni ir fainesni jausmai užplūsta, kai pamatai savo tinklaraščio vardą ant šios dėžutės ir didžiausiuose plakatuose visose L'Occitane parduotivėse. Pamačiusi net nuraudau ir negalėjau nustoti šypsotis!

O dabar, pažvelkime, kas gi dėžutės viduje! Tiesa, dvi šias nuostabias dėžutes visai neužilgo dovanosiu savo Instagram paskyroje, bei Facebook puslapyje, tad nepraleisk progos! 

Taigi pirmas dalykas esantis dėžutėje, tai Taukmedžių prausimosi aliejus veidui (30ml)Šis kvapnus ir švelnus aliejus efektyviai nuvalo visus veido nešvarumus, net ir vandeniui atsparų makiažą! O su susiliejęs su vandeniu šitas aliejukas tampa labai švelniu pieneliu, kuris drėkina veido odą, suteikia jai spindesio, švelnumo ir gaivumo. Priemonė neriebalina veido odos ir nealergizuoja jautrios į alergijas linkusios odos.

Toliau matome Taukmedžių veido toniką (30ml) . Taip pat skaniai kvepiantis, švelnus ir sudėtyje neturintis alkoholio veido tonikas, praturtintas taukmedžių sviestu ir gėlių vandenimis, tobulai pašalina makiažo likučius ir tonizuoja odą. Oda tampa ypač švari ir švelni.

Mažame apvaliame buteliuke slepiasi Drėkinamasis taukmedžių veido kremas (8ml)Tai neriebios, lengvos tekstūros drėkinamasis veido kremas, papildytas 5% taukmedžių sviestu, tinka tiek normaliai, tiek mišriai veido odai. Taip pat tinka ir jautriai, alergiškai odai. (bandžiau ant savęs)! Šis kremas suteikia ilgalaikį drėkinimą, oda visą diena būna švelni, gaivi ir apsaugota.

Kita grožio priemonė, kuri jau guli mano rankinėje yra Taukmdžių sviesto rankų kremas (30ml) Šį kremą esu naudojusi anksčiau ir ne kartą. Jis yra mano vienas mėgiamiausių, nes suteikia rankoms ypatingą drėkinimą ir yra geriausias draugas žiemą. Šis kremas yra papildytas 20% taukmedžių sviestu, greitai susigeria, apsaugo ir pamaitina rankų odą ir suteikia komforto pojūtį odai. 

Na ir paskutinė, įdomiausia priemonė - Migdolų dušo aliejus (75ml)Prie įprastų dušo prausimosi priemonių esam įpratę, tačiau ar dažnai tenka naudoti dušo aliejų? Aš bandžiau pirmą kartą ir Oh My God, kur ši priemonė buvo mano visą gyvenimą? Ypatingai skaniai, migdolais kvepiantis dušo aliejus, susiliejęs su vandeniu tampa aksominiu pieneliu. Švelniai nuprausia, suteikia odai stangrumo, švelnumo, apsaugo odos hidrolipidinį sluoksnį ir palieka odą gaiviai migdolais kvepiančią! 

Jeigu susidomėjai ir nori įsigyti šią dėžutę, kuri mano manymu būtų tobula kalėdinė dovanėlė draugei - paskubėk, nes dėžutės prekyboje bus tik iki Spalio 30 dienos! Bendra dėžutėje esančių produktų kaina gaunasi 28 eur. o jūs turite galimybę ją įsigyti už vos 15 eurų!

Įsigyti gali visose L'Occitane parduotuvėse, bei internetinėje L'Occitane svetainėje čia : http://bit.ly/blogeriųdėžutė


Post Comment
Post a Comment