Long burgundy sweater and over the knee boots

November 14, 2017Turiu pripažinti, kad jaučiu, lyg mano misija "prisijaukink sijoną" pavyko. Vis dažniau ir dažniau vietoje kelnių ar džinsų renkuosi sijoną ir man tai patinka. O ypač šį sezoną įsimylėjau didelio, ilgo, oversized, minkšto ir šilto megztinio kombinaciją su trumou nėriniais dekoruotu sijonu. Panašų derinį jau rodžiau anksšiau - tai buvo tinklinės pėdkelnės, pom pomsais dekoruotas ilgas ir labai oversized megztinis, tas pats sijonas ir žemakulniai auliniai. Šį kartą norėjosi kažko moteriškesnio, tad prie sijono užsivilkau šiuo šaltu laikotarpiu labai tinkamą oversized megztinį su kaklu, bei prie plikų kojų (taip vis dar stengiuosi ignoruoti pėdkelnes) sioviau ilgus, virš kelių einančius batus, kurie šį sezoną atrodo yra gryniausias ir didžiausias topas. Klausiat ar ne šalta plikom kojom? Ne, nes batai ilgi, todėl plikos kojos ne tiek daug ir lenda. O jei plikomis kojomis nesinori lysti lauk tada siūlau rinktis plonas juodas (tas tokias visai plonas) pėdkelnes. 

Šitaip apsirengus šeštadienį važiavau susitikti su Leticija. Ryte jos namuose padarėm mini "shoot'ą" o po to važiavom iki miesto pasivaikščioti. Užėjome į Vero kavos, tada į Yzy barą skaniausių vaflių su daug sūrio. Mergaitiškai pasisedėjom, paplepėjom ir žinoma įsiamžinom su tos dienos deriniais. O kaip jums ta ilgaaulių manija?


skirt ZARA (wearing xs) here | sweater ZARA (wearing s) here | shoes DEICHMANN here | bag ZARA here

3 comments on "Long burgundy sweater and over the knee boots"
  1. Nerealios nuotraukos ir, žinoma, tu pati! Labai patiko derinukas, toks tikras rudeniškas ir šiltas įvaizdis! Galvoju apie naujos foto technikos įsigijimą, galbūt galėtum pasidalinti, kokiu aparačiuku pati fiksuoji nuotraukas savo blogui? Būtų malonu gauti atsakymą! ♥

    http://itsmeieva.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. You look beautiful! I love the lace detailing and the boots, lovely setting too x
    LoneTeenTraveller | Travel Fashion Lifestyle

    ReplyDelete