Pandora Christmas event

November 6, 2017


Kalėdos šiemet prasidėjo kaip niekad anksti. Maždaug prieš savaitę vykau į Vilnių, į restoraną "Dublis" kur vyko šventinė, kalėdinė ir labai smagi Pandoros blogerių vakarienė ir naujos Kalėdinės kolekcijos pristatymas. Į šį pristatymą vykom kartu su Darja todėl ne nuostabu, kad truputėlį vėlavom. 

Atvykus į renginio vietą mus pasitiko jauki ir šventiška aplinka, rami kalėdinė muzika ir labai gera nuotaika. Stalo papuošimas - tikrų tikriausia inspiracija namų šventinio stalo dekorui. Ant stalų kiekvienai buvo padėtas meniu, bet tai nebuvo įprastas meniu, tai buvo išskirtinis, papuošalus apibūdinantis meniu. Užkandžiui - gražuoliai auskarai, pagrindinis patiekalas - PANDORA apyrankė su kalėdišku charmu, o desertui - kaklo papuošalas. Žinoma, prie papuošalų gavome ir itin skanaus tikro maisto :) 

Labai patiko tai, kad beveik visos gavome skirtingus charmus, skirtingus auskarus, tik vienodus pakabukus. Aš gavau širdelės formos auskariukus su snaigutėm viduje, kurie sudaro pilną komplektą su kaklo papuošalu. Ir mano gauta apyrankė turėjo mėlyną, žiemos šerkšną primenantį charmą, kuris puikiai tiko prie mano turimų charmų is suteikė šiek tiek gyvybės bei spalvos manąjai apyrankei.

Nuoširdžiai dėkoju Pandoros komandai už nerealiai smagų, šiltą vakarą ir už tokias ankstyvas ir gausias kalėdines dovanas! O dabar su nekantrumu laukiam tikrų kalėdų!

Beje, kalėdinė PANDOROS kolekcija jau prekyboje ir visą kolekciją galite pamatyti čia: PANDORA DO SPARKLE

1 comment on "Pandora Christmas event"