Pop of Yellow

November 5, 2017


Visą šį savaitgalį praleidau Vilniuje. Penktadienis buvo itin užimta diena - renginiai vienas po kito, apie kuriuos papasakosiu veliau. Tad laiko nuotraukoms ar pasivaikščiojimams nelabai ir buvo. Todėl šeštadienį su Darja išnaudojom pilnai. Susitikom anksti ir varėm į miestą fotkinti derinių. Nes tiek ji, tiek aš šiokiomis dienomis dirbam, Todėl laiko įamžinti deirniams lieka nedaug - tik savaitgaliai. 

Šį kartą norėjau užlipti į Gedimino kalną, bet pasirodo jis uždarytas dėl paskutinės didelės nuošliaužos. Todėl vietoje to - kopėme prie trijų kryžių, nes nuo ten vaizdas atsivera taip pat nerealus! Aišku Darja mane prakeikė, nes ji buvo katik po kardio treniruotės, bet aš manau, kad lipti tiek buvo tikrai verta. Juk ne dažnai pamatysi tokią atsiveriančią panoramą.

Kadangi oras nebuvo labai šaltas - nusprendžiau užsivilkti megztuką su kaklu kad nereikėtų šaliko, mylimą gelsvai oranžinį ir šiltą švarkelį, siuvinėjimais dekoruotus džinsus ir prie visko derančią, bei šiek tiek Chanel ir Gucci primenančią Zara rankinę. Šiaip turbūt jau žinot, kad spalvų privengiu, nes geriausiai jaučiuosi apsirengusi nuo galvos iki kojų juodai, bet šį sezoną sau pažadėjau įtraukti daugiau spalvų. O šis švarkelis manau gera spalvų įtraukimo pradžia, ką manot?


jeans ZARA (similar) | jacket ZARA | turtle neck ZARA | bag ZARA | shoes DEICHMANN | phone case BURGA


Post Comment
Post a Comment