#influencer

March 11, 2018


#influencer // Šitas žodis pastaruoju metu yra minimas labai dažai. Kai tik pamačiau šią maikę, sudvejojau, ar frazė nėra per daug skambi, per daug save iškelianti. Žinau, kad dėvėdama ją sulauksiu daugybę neigiamų replikų. Tada pradėjau galvoti, o kas gi tas influenceris ir kuo skiriasi nuo blogerio? 

Manau, kad influenceriais mes esame visi - yra tam tikra žmonių grupė kurią įkvepiame, kuriems esam kažkoks pavyzdys. Nebūtinai mados, ar grožio industrijoje. Aš asmeniškai stebiu labai daug nežymių, paprastų žmonių kaip aš ir tu gyvenimus, jų darbus ir jais žaviuosi. Yra daug tokių žmonių, kurie daro influene (įtaką) mano gyvenimę to net nežinodami ar nesiekdami. 

Blogeris tuo atveju yra žmogus, kurį stebi ir kuris nori būti tuo įkvepėju, kuris savanoriškai siekia būti kažkieno pavyzdžiu. Labai didelė žmonių dalis dar vis nesupranta, kas yra blogeris ir kad būti blogeriu yra labai didelis darbas. Visiems atrodo, kad tai - svajonių darbas. Pasifotkini, įsikeli fotkių, nueini į renginius, gauni nemokamų daiktų ir sėdi laimingas. Tai tikrai taip nėra. Lietuvoje pragyventi vien tik iš būvimo blogerių dar tikrai nėra įmanoma. Aš kaip ir dauguma iš jūsų turiu darbą pilnu etatu, tiesa, mano darbas labai susijęs su mano blogo veikla, dėl ko esu labai patenkinta. Dar papildomai freelancinu - prižiūriu ir kuriu content'ą keliems brendams. Na o visas kitas likęs laisvas laikas - skirtas blogui ir youtube. Prisipažinsiu, kartais visko atrodo per daug, kartais norisi viską mesti, arba bent jau pamiršti apie tinklaraščio pildymą ir pasilikti tik instagramą. Bet tada pagalvoju, kad tiek metų kūriau šį puslapį, tiek čia visko pildžiau ne tam, kad užėjus užimtai ir darbingai savaitei, ar išsisėmus idėjoms viską imčiau ir mesčiau. Toliau laisvu laiku stengiuosi kuo daugiau įamžinti visko, kad galėčiau su jumis pasidalinti. Praleidžiu ilgus vėlyvus vakarus tvarkydama nuotraukas, rašydama tekstus, galvodama ką toliau pafilmuoti ar bandydama sumontuoti jums kuo įdomesnį savo dienos vlogą. 

Žodžiu, iš pirmo žvilgsnio atrodo viskas paprasta ir gražu, bet realybė kitokia. Kaip ir šios nuotraukos, viskas gražu ir tobula ar ne? Bet jūs neįsivaizduojat, kaip buvo šalta nusimesti megztinį, kad galėčiau parodyti jums bent kiek pavasarinį looką, nes pavasaris jau čia pat, o visi žieminiai deriniai ir megztiniai jau tikrai nusibodo. Norisi prieš ateinat tam tikrąjam pavasariui aptarti su jumis visas pavasario tendencijas. Todėl tenka net ir snieguotą bei šaltą dieną bėgti su pavasariniais batais ir maikėmis į lauką.

Nors derinys ir labai paprastas, bet jaučiu, kad ta maikė su #influencer man suteikė didelio vidinio pasitikėjimo ir leido suvokti, kad influenceriais mes esame visi ir kad ši frazė neturėtų būti iš karto lipinama visoms instagramo žvaigždutėms ar tiems.

O dabar gražaus ateinančio pavasario!


top Fashion For Breakfast | jeans STRADIVARIUS | coat MANGO | shoes DEICHMANN | bag DEICHMANN | sunnies DOLCE GABBANA , OPTOMETRIJOS CENTRAS
1 comment on "#influencer"
  1. Hurrah! At last I got a weblog from where I be capable of truly get
    valuable facts regarding my study and knowledge.

    ReplyDelete