L'Occitane "Aqua Reotier" apžvalga

April 16, 2018Pripažinkime, iš po žiemos pamaitinti ir atgaivinti, bei pakankamai sudrėkinti veido odą yra sunku. O ypač man,kai turiu itin jautrią, bei alergišką odą atrasti tinkamas priemones tampa didžiausiu iššūkiu. Neseniai išleista L'Occitane Aqua Reutier linija mane patraukė savo sudėtimi, kvapu, bei pačiu produktų aprašu. Išbandžiusi ir mėnesį patestavusi šias priemones - savo atsiliepimais dalinuosi ir su jumis.

Visą kolekciją sudaro penkios priemonės -  želė konsistencijos veido prausiklis, kuris sudrėkinus virsta putomis ir idealiai nuvalo veido nešvarumus, drėkinanti emulsija, kuri paruošia odą drėkinamąjam kremui, veido kremas be silikonų ir parabenų, gelinės konsistencijos veido kremas ir mano favoritas ir mėgiamiausia bei dažniausiai naudojama priemonė - Reotier šaltinio purškiamas vanduo, kuris atgaivina odą ir ją drėkina šiltą pavasario ar vasaros dieną, 

Visas šias priemones galima naudoti kartu, galima išsirinkti mėgstamiausiais ir naudoti jas atskirai arba daryti kaip aš : priemones padalinti dienos veido odos priežiūros, bei vakaro veido odos priežiūros rutinai.

Ryte savo veido odą pamaitinu ir paruošiu drėkinimui su Aqua Reotier drėkinančia emulsija, tuomet veido odą drėkinu gelinės tekstūros drėkinamuoju kremu, kadangi jis puikiai suteikia veido odai reikiamo maitinimo, bet jos neriebalina ir idealiai paruošia odą makiažui. 

Tuomet papildomo drėkinimo, jau pasidariusi makiažą suteikiu su mano pačia mėgstamiausia šios linijos priemone - Aqua Reotier veido dulksna, kuri akimirksniu sudrėkina, bei atgaivina odą. Ši priemonė yra tinkama naudoti net ir kaip makiažo fiksatorius. Aš šį mažą ir dievišką flakonėlį su  savimi nešiojuosi visur, nes jis kompaktiškas, idealiai drėkina odą. Labiausiai šią priemonę mėgstu naudoti po sporto, kadangi odai suteikia gaivos.

Vakarui - naudoju itin malonios konsistencijos želė konsistencijos veido prausiklį, kuris, kaip ir visa Aqua Reories linija turi malonų gavų kvapą, bei nuvalo nešvarumus ir makiažo likučius labai lengvai. O svarbiausia visiškai nedirgina mano alergiškos ir jautrios veido odos. Tuomet veidą nakčiai sudrėkinu su drėkinamuoju kremu, kuriame, kai pir visoje linijoje yra hialurono rūgšties ir glicerino bei kalcio mineralų, kas padeda odai pritraukti daugiau drėgmės ir ją įsisavinti.

Daugiau ką ir kaip naudoju gali pamatyti mano veido odos priežiūros rutinos vloge, o jei kyla kokių klausimų - drąsiai klausk.

Šią liniją rekomenduoju visiems, kurių oda yra ištroškusi drėgmės, maitinimo, bei nori atrodyti gaiviai bei švytinčiai! 


Dėžutes ir šias priemones rasi čia: LOCCITANE

Post Comment
Post a Comment