L'Oreal #wakeupandglow brunch

May 17, 2018Šiandienos rytas prasidėjo kitaip: vos pabudusi skubėjau ruoštis, tik šį kartą ne į darbą, kaip kiekvieną rytą. bet kelionei į Vilnių, kur desertinėje Sugamour, mūsų laukė blogerių brunch'as . Kadangi su Karolina ( tinklaraščio Marsovamoda autore ) esame abi iš Kauno, tai kooperavomės kelionei kartu. Kaip visada kelionės į Vilnių metu netrūko juoko, pokalbių ir gerų emocijų. Ir kaip visada - šiek tiek vėlavome. Atvykusios jau radome visas blogeres vietose, besimėgaujant įvairiais gėrimais, kas šalta kava, kas įprasta latte, o kai kas (Alionaaa) net ir žiauriai instagramiškai atrodančiais kokteiliukais. Tuomet Darja pristatė mum visas naujienas, bei davė apžiūrėti viską iš arti, Labiausiai nekantrauku išbandyti L'Oreal Glow Mon Amour highlihterio lašus, kuriuos gali naudoti ne tik veidui, bet ir visam kūnui, sumaišiusi lašelį su kūno kremu! Sakė, kad duoda nerealų efektą! 

Po mažo pristatymo buvo leista atidaryti gražiąsias dėžes, kurios švytėjo ant stalo. Jose kiekviena gavome visas L'Oreal naujienas bei nerealius šilkinius chalačiukus bei miegojimo kaukes! Ta prasme, prezentacijai, dovanų įpakavimui ir visai idėjai - duodu 100 balų! 

Apžiūrėjusios dovanas ir smagiai paplepėjusios sulaukėme ir savo maisto, vienos valgė varškėtukus, kitos bynelius ar benedikto kiaušinius. Po sočių pusrytukų dar pasimėgavom kava bei gražiais ir gaiviais desertukais. Su visom merginom nusprendėm, kad tokių brunchų galėtų būti daugiau ir dažniau, nes nieko nėra geriau, nei tobulai praleistas rytas su bendramintėm!P.S visas šias priemones jau galima įsigyti parduotuvėse, bei www.pigu.lt internetinėje parduotuvėje (kur beje yra platesnis spalvų pasirinkimas!)Post Comment
Post a Comment