Būkime sveiki : proteinų kokteilis, vitaminai, sveiki užkandžiai gerai savijautai palaikyti

July 2, 2018 Žinau, kad vasarą išlaikyti sveiką mitybą ir sveiką organizmą bei kūną yra sunku. Daugybė pagundų - ledai, ledų kokteiliai, šalti svaiginamieji gėrimai ir panašiai. Tačiau norint sveiko ir gražiai atrodančio kūno, teks šių dalykų atsisakyti ir juos pakeisti į ne ką mažiau, o aš gal net ir sakyčiau, kad tikrai skanesnius užkandžius, bei kokteilius.

Proteino kokteilius mėgstu be galo, juos vartoju po sporto, o tomis dienomis kai nesportuoju - kaip užkandį. Labiausiai man patinkantis proteino receptas yra:

- 1 bananas
- stiklinė kefyro
- 40g mėgiamo proteino miltelių (mano mėgiamiausias AMWAY šokoladinis proteinas )
- sauja uogų (aviečių, žemuogių, braškių, ką jau labiau mėgstat)

viską sumetam į blenderį, minutę pablenderiuojam ir geriam! Šį kokteilį mėgstu tiek aš, tiek mano draugas. Na, o kai laiko nėra, vietoje įprastinio javinuko ar kokio nesveiko sumuštinio, renkuosi proteino barą. Irgi šokolado skonio! Beje, pusę šio proteino batonėlio suvalgau ir tada, kai užsimanau kokio šokolado ar kažko saldaus, Tai tikrai sveikesnė alternatyva.

O sportuojantiems noriu priminti, kad nepamiršumėt VITAMINŲ! Sporto metu iš mūsų kūno kartu su prakaitu pasišalina labai daug mineralų ir vitaminų, todėl, kad išvengti kaulų susilpnėjimo ar mėšlungio traukimo - nepamrškit kas rytą išgerti kalcio, magnio ir D vitaminų komplekso ! 

 

Post Comment
Post a Comment