Deganti raudona

October 31, 2019Čia buvo vakaras kuomet trumpam palikom Marką su mano mama ir su Tautviu išlindom į miestą pasižmonėti. Nemeluosiu, telefoną tikrinau kas penkias minutes ir mamos klausinėjau ką veikia mano vaikis. Bet gal su laiku priprasiu ir išėjus trumpam pasižmonėti tiek daug nepasiilgsiu vaiko? Graudu ir juokinga kai zyziu nes noriu kažkur išeit ir skirti laiko sau, o vos tik išėjusi jau noriu bėgt namo ir išbučiuoti sūnų.

Na o mano apranga šiandien kalba pati už save. Norėjau būt ryški ir pasidaviau raudonos spalvos įtakai. Raudonos odinės kelnės, baltos juodos ir raudonos spalvų blokų megztinis, juoda striukė ir juodi lakiniai highland creek auliniai - mano akimis idealus variantas norint būt ryškiai ir stilingai.

Beje, jau esu minėjusi kad masyvesni auliniai yra šio sezono topas, o pamačiusi šiuos lakinius highland creek aulinius negalėjau praeiti. Įprastai šis brendas lietuvoje turėjo tik rusvų atspalvių batus, primenančius timberland, bet šį sezoną deichmann parduotuvėse yra šių batų įvairių spalvų ! O mano akis patraukė būtent šie, nes jie labiausiai universalūs ir tinkantys prie visko !

Post Comment
Post a Comment